Search

Login Form

Shopping cart

 x 

Cart empty

OUR COMPANY OUT OF THE SALE OF EQUIPMENT CRANES AND ALSO CAN OFFER THE PURSUIT OF EXPERTISE PARTS AND COMPONENTS WHOLE COMPLETE EQUIPMENT CRANES.

Assembles PARTS PURCHASED BY OUR EMPLOYEES. WITH APPROPRIATE, permissions to GOVERNING REPAIR AND INSTALLATION OF NEW ITEMS AS WELL AS PART OF CRANES. 

 

AUDIT SERVICE OFFERING WIND, escalators and AND PLATFORM FOR PERSONS WITH DISABILITIES IN THE FIELD:

• quality of service maintained,

• Quality control of the technical condition of elevators, escalators and moving walkways platforms for people with disabilities,

• evaluation of the use of the individual components of the lifting,

• technical advice on maintenance and modernization of equipment,

• diagnosis of the causes of failure device

• diagnosis of damage to the machine. 

 

AUDIT OF OFFER TO WIND, escalators and AND PLATFORM FOR PERSONS WITH DISABILITIES IN THE FIELD:

• audits estimate / offer appliance repair,

• checks the quality of the repair device

• Check the quality of the repairs of parts,

• evaluation of the use of lifting equipment components,

• diagnosis of lifting equipment damaged components,

• diagnosis of damaged parts of cranes

• Assistance in the specification of components and parts.

Części do wind KONE, OTIS, SCHINDLER

 

Szukasz profesjonalnego sklepu, który zaoferuje Ci najwyższej jakości części do urządzeń dźwigowych oraz usługi ich regeneracji? Świetnie trafiłeś!

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu napraw falowników, jak również pełnej elektroniki dźwigowej od koncernów takich jak: Thyssen, Schinder, OTIS czy KONE.  Dysponujemy doskonałym zapleczem technologicznym, a na przeprowadzone naprawy dajemy od 6 do 36 miesięcy gwarancji. Wybierając nasze usługi, stawiasz na rozwiązania, które posłużą przez kolejne lata.  Głównym rdzeniem naszej działalności jest sprzedaż najlepszych części i wyposażenia do wind. W ofercie znajdziesz szereg profesjonalnych rozwiązań, dzięki którym kompleksowo rozwiążesz swoje problemy związane z urządzeniami dźwigowymi.

Co możemy Ci zaoferować?

Nasza oferta to m.in. części do wind KONE. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują prawne działanie. Zyskujesz pewność, że przez długi czas będziesz mógł cieszyć się ich pełną bezawaryjnością. Części do wind OTIS to gwarancja niezawodności i długiej żywotności. Jest to jeden z najbardziej docenianych producentów, którego chwalą klienci na całym świecie. Ty również dołącz do grona zadowolonych użytkowników i zdecyduj się na części, które zapewnią Twoim urządzeniom pełną sprawność działania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także wysokiej jakości napęd do drzwi wind oraz przyciski do wind.  Produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach i zapewniamy szybką dostawę. Możesz więc jeszcze sprawniej przeprowadzić prace serwisowe ora zaoszczędzić pieniądze.  

Profesjonalne wsparcie

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą fachowych porad odnośnie sprzętu dźwigowego. Dzięki temu nie musisz być specjalistą w tej dziedzinie, gdyż gwarantujemy kompleksową pomoc na każdym etapie zamówienia. Zależy Ci na tym, aby dostać najlepsze części do wind Schindler, OTIS czy KONE? Wybierz nasze rozwiązania i ciesz się najlepszej jakości sprzętem.