Search

Login Form

Shopping cart

 x 

Cart empty

Tachometry do wind

Jeśli szukasz profesjonalnego tachometru do windy, nasz sklep ma kilka propozycji, które z pewnością Cię zainteresują. Oferujemy wysokiej jakości tachometry do wind pochodzące od najlepszych i cenionych na całym świecie producentów. To gwarancja pewnego i bardzo długiego działania.

Sprawdzone rozwiązania

Tachometry do wind, które znajdziesz w naszej ofercie, to niezawodny sprzęt montowany w tysiącach urządzeń na całym świecie. Nie proponujemy klientom tanich zamienników o wątpliwej jakości. Sprzedajemy wyłącznie markowy sprzęt, który gwarantuje sprawne działanie bez dodatkowych problemów w przyszłości.
Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych urządzeń. Każdy z oferowanych produktów objęty jest okresem gwarancyjnym nawet do 36 miesięcy.

Pomoc techniczna

Mamy świadomość, że nie każdy z naszych klientów jest ekspertem w dziedzinie urządzeń dźwigowych i nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie tachometry do wind są najlepsze. Z tego powodu stworzyliśmy zespół specjalistów, który zawsze chętnie pomoże w rozwiązaniu Twojego problemu. Dzięki temu szybko dowiesz się najważniejszych informacji i będziesz mógł podjąć właściwą decyzję w kwestii zakupu.

Już zdecydowałeś się na konkretny model tachografu? Zachęcamy Cię do kontaktu, podczas którego ustalimy niezbędne szczegóły zamówienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nikt nie lubi czekać, dlatego sprzęt wysyłamy najszybciej jak to możliwe.Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie. Skorzystaj z naszej oferty, by mieć pewność sprawnego działania urządzeń.

Części do wind KONE, OTIS, SCHINDLER

 

Szukasz profesjonalnego sklepu, który zaoferuje Ci najwyższej jakości części do urządzeń dźwigowych oraz usługi ich regeneracji? Świetnie trafiłeś!

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu napraw falowników, jak również pełnej elektroniki dźwigowej od koncernów takich jak: Thyssen, Schinder, OTIS czy KONE.  Dysponujemy doskonałym zapleczem technologicznym, a na przeprowadzone naprawy dajemy od 6 do 36 miesięcy gwarancji. Wybierając nasze usługi, stawiasz na rozwiązania, które posłużą przez kolejne lata.  Głównym rdzeniem naszej działalności jest sprzedaż najlepszych części i wyposażenia do wind. W ofercie znajdziesz szereg profesjonalnych rozwiązań, dzięki którym kompleksowo rozwiążesz swoje problemy związane z urządzeniami dźwigowymi.

Co możemy Ci zaoferować?

Nasza oferta to m.in. części do wind KONE. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują prawne działanie. Zyskujesz pewność, że przez długi czas będziesz mógł cieszyć się ich pełną bezawaryjnością. Części do wind OTIS to gwarancja niezawodności i długiej żywotności. Jest to jeden z najbardziej docenianych producentów, którego chwalą klienci na całym świecie. Ty również dołącz do grona zadowolonych użytkowników i zdecyduj się na części, które zapewnią Twoim urządzeniom pełną sprawność działania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także wysokiej jakości napęd do drzwi wind oraz przyciski do wind.  Produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach i zapewniamy szybką dostawę. Możesz więc jeszcze sprawniej przeprowadzić prace serwisowe ora zaoszczędzić pieniądze.  

Profesjonalne wsparcie

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą fachowych porad odnośnie sprzętu dźwigowego. Dzięki temu nie musisz być specjalistą w tej dziedzinie, gdyż gwarantujemy kompleksową pomoc na każdym etapie zamówienia. Zależy Ci na tym, aby dostać najlepsze części do wind Schindler, OTIS czy KONE? Wybierz nasze rozwiązania i ciesz się najlepszej jakości sprzętem.